Mezunlarla İletişim Ofisi

Mezunlarla İletişim Ofisi

Hitit Üniversitesi ile mezunları arasındaki bağları kuvvetlendirmek, mezunların birbirleri arasında iletişim ağını oluşturmak ve bu ağı geliştirmek için 2008 yılında Üniversitemiz bünyesinde,  Mezunlarla İletişim Ofisi adı altında kurulmuştur. Bu iletişimi sağlarken düzenlenen etkinlik ve projelerden mezunları haberdar etmek de gaye olarak benimsemiştir.

Mezun Bilgi Sistemi ile günümüz teknolojilerine uyum sağlanarak internet üzerinden de hizmet verilmektedir. Bu sistemin en verimli yanlarından birisi; mezunlarımıza interaktif olarak, bilgilerini güncelleme fırsatını da vererek mezunların birbirleriyle iletişim sağlarken her zaman en güncel ve geçerli iletişim araçlarını kullanmalarına imkân sağlamasıdır. Mezun Bilgi Sistemi, mezunlar ile Üniversitemiz arasındaki iletişimi kolaylaştırmanın yanı sıra mezunların da birbiriyle iletişim kurmasına olanak vermekte ve günümüzde herkesin interneti kullanması dolayısıyla bunu oldukça kolaylaştırmaktadır.

Hitit Üniversitesi Mezunları bu sistemi ziyaret ederek kolaylıkla kayıt olabilirler veya sisteme giriş yaparak bilgilerini güncelleyebilirler.